wrzesnia, września, herb wrzesnia, herb wrześni

Aktualności

mistrzostwa młodzików

Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików 2017

Bardzo dobry występ a swój debiut na mistrzostwach zaliczyła nasza nowa zawodniczka Zuzanna Kniat który dwa razy stawała na najwyższym miejscu podium, zdobyła medale w pchnięciu kulą (10.66m) oraz w rzucie młotem (41.90m)
Nasza płotkarka Marika Majewska również dwa razy nagradzana była złotym medalem w biegu na 80m prze płotki (12.33 sek -1.4m/s) oraz na 200m przez płotki (30.00 sek +1.0 m/s)
Kowalski Bartosz popisał się wysokimi skokami i skaczać 1.93 cm wzwyż zajął 1 miejsce. Na 3 miejscu podium stawali Kwiatkowski Arkadiusz w biegu na 2000m (6:56:86 min) oraz Dams Wiktoria w biegu na 300m (43.98 sek)

Ponadto warto wspomnieć o wynikach zawodników którzy startowali ale którym nie udało się zdobyć medalu:

Jakub Wiśniewski - 100m (12.63 sek -0.7m/s)
Adam Chudy - 100m (12.66 sek -2.4m/s)
Monika Kramska - 100m (14.02 sek -2.2m/s)
Hubert Kajdan - skok w dal (4.59m)
Maria Matusiak - 80m ppł (13.31 sek -1.4m/s)
Maria Matusiak - 200m ppł (32.42 sek +1.0m/s)
Samanta Wajnert - wzwyż (1.50m)

Wystartowała także szatfeta 4x100m naszych dziewczyn ale niestety została ona zdyskwalifikowana, ponieważ dziewczyną nie udało zmienić się pałeczki w strefie.