wrzesnia, września, herb wrzesnia, herb wrześni

Aktualności

mistrzostwa polski lzs orkan września

Sukces na MP LZS w Pile!

W dniach 03-04.06 w Pile odbyły sie Mistrzostwa Polski LZS, nasi zawodnicy osiągneli wielki sukces zdobywając 10 medali: 2 złote, 4 srebrne i 4 brązowe.

Na 10 startujących zawodników 7 stawało na podium.

Wrzesiński sprint wysoko stoi dlatego nasi sprinterzy jak zwykle nie zawiedli w biegach na 100m medale zdobyli Krzysztof Wróbel (10.85 sek) złoty medal, Paulina Guzowska (12.18 sek) srebrny i Magdalena Wszelaka (12.65 sek) brązowy a w niedzielnych dwusetkach Krzysztof i Paulina stawali na 2 miejscu podium z czasami (21.92 sek) i (24.90 sek) nie udało się zdobyć medalu Magdzie (26.00 sek)

Nasz płotkarz i zarazem skoczek w dal Grzegorz Mirecki był dwukrotnie nagradzaony brązowym medalem, biegając (14.58 sek) na płotkach i skacząc (6.40m) w dal.

Złoty medal zdobył Kamil Swancar w rzucie młotem (65.38m) a jego młodszy kolega Dobromir Piechocki rzucając (53.14m) zdobył brąz

Wiktor Machiński któy ostatnio dość nieregularnie trenuje, pozostał w formie i skacząc 2m wzywż wywalczył srebrny medal.

Bez medalu pozostali kulomiot Łukasz Przybyłek (14.65m) oraz dwóch 400 metrowców Krystian Kwiatkowski któremu udało się nabiegać ładną życiówkę (49,67 sek) i Mateusz Krus (51,55 sek)